ECPA

O nás

V dnešní době má většina oborů humánní medicíny ve spektru své činnosti invazivní vyšetřovací či léčebné výkony. Pro tyto obory invazivní medicíny je nezbytně nutná preklinická zkušenost v dané problematice a přesná znalost a orientace v intervenční oblasti lidského těla. Edukační centrum dává možnost získat tyto potřebné znalosti a dovednosti (aniž by mohlo dojít k iatrogennímu poškození lidského organismu) a tím zvýšit kvalitu odborné lékařské práce. Konzervační metody umožňují realistické zobrazení tkání a struktur lidského těla a navíc zachovávají plasticitu a charakter tkání fixovaných těl..

Metoda výborně poskytuje možnost širokého využití kadaverů k praktickému nácviku lékařských zákroků a je prakticky ověřená u řady lékařských oborů.

Manipulace a vyšetřovací techniky jsou aplikovatelné na klinickou praxi včetně nitrokloubních a dutinových zákroků či diagnostických vyšetření (základní operační přístupy, osteosyntézy, artroskopie, laparoskopie, rehabilitační techniky apod.). Dalším cenným přínosem je možnost imitace operačních postupů, které zatím v klinické praxi nejsou pro technickou náročnost prováděny. Po osvojení dané techniky, tímto tato metoda posouvá hranice medicíny.

Jsme ECPA

Edukační centrum dává možnost získat potřebné znalosti a dovednosti (aniž by mohlo dojít k iatrogennímu poškození lidského organismu) a tím zvýšit kvalitu odborné lékařské práce.
Nabídka kurzů

Anatomický ústav LF MU v Brně
Kamenice 3
Brno

Prof. MUDr. Igor Čižmář, Ph.D.
koordinátor projektu

Anatomický ústav LF MU
Kamenice 3, Brno

info@ecpa-cz.com
i.cizmar@ecpa-cz.com
+420 777 050 151

This site is registered on wpml.org as a development site.